Panipat, Haryana
GST No. 06AKUPG8182F1ZR
Call 08047838945 75% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Shape | J Shape |
| Fill Material | Microfiber |
| Support Type | Soft |
| Outer Fabric | Velvet |
| Length | 134.6 cm |
| Usage | Pregnancy, Home Bed, Side Sleep |
| Wash Care | Hand Wash, Machine Wash, Removable Cover |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Foam Type | Memory Foam |
| Support Type | Soft |
| Shape | Rectangle |
| Outer Fabric | Polyester |
| Usage | Hotel, Home |
| Brand | Warmland |
| Wash Care | Removable Cover |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Shape | Contoured |
| Pillow Type | Bed Pillow |
| Usage | Home |
| Fill Material | Memory Foam |
| Type | Contour |
| Support Type | Soft |
| Firmness | Soft |
| Brand | Warmland |
| Material | Memory Foam |
| Neck Support Type | Soft |
| Thickness | 10 cm |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Fill Material | Memory Foam |
| Shape | U Shape |
| Application | Car, Train, Bus, Flight |
| Outer Fabric | Polyester |
| Size | Adult |
Additional Information:
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 20 Piece |
| Filling Material | Memory Foam |
| Usage | Bed & chair |
| Outer Fabric | Polyester |
| Length | 46 cm |
| Width | 26 |
| Shape | Ergonomic Design |
| Washable Cover | Yes |
| Hypoallergenic | Yes |
Additional Information:
View Complete details