Panipat, Haryana
GST No. 06AKUPG8182F1ZR
Call 08047838945 75% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Size | Single |
| Model Name/Number | Diamond |
| Power | 80 W |
| Pattern | Solid |
| Material | Wool |
| Color | Grey |
| Dimension | 60*60 Inches |
| Usage | Warming |
| Warranty | 5 Year |
| Brand | Warmland |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Size | Single |
| Model Name/Number | Diamond |
| Power | 120 W |
| Pattern | Solid |
| Material | Wool |
| Color | Grey |
| Dimension | 60*90 Inches |
| Brand | Warmland |
| Warranty | 5 Year |
| Usage | Warming |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Size | Single |
| Model Name/Number | Diamond |
| Power | 140 W |
| Pattern | Solid |
| Material | Wool |
| Dimension | 60*90 Inches |
| Brand | Warmland |
| Warranty | 5 Year |
| Usage | Warming |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Size | Single |
| Model Name/Number | Diamond |
| Power | 100 W |
| Pattern | Solid |
| Material | Wool |
| Dimension | 60*60 Inches |
| Warranty | 5 Year |
| Usage | Warming |
| Brand | Warmland |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Size | Single |
| Weight | 1 kg. |
| Material | Wool |
| Power | 160 W |
| Pattern | Solid |
| Color | Coffee |
| Warranty | 5 Year |
| Usage | Warming |
| Dimension | 30*60 Inches |
| Brand | Warmland |
Additional Information:
View Complete details